Priorytety Kancelarii

Kiedy po kilkunastu latach służby sędziowskiej w sądach różnych instancji postanowiłem zmienić wykonywany zawód, wiedziałem jedno : nie wyobrażam sobie życia gdzieś poza prawem lub na jego obrzeżach. Pragnąłem wykonywać pracę prawnika blisko ludzi, a nie w całkowitej izolacji od świata, zza piętrzących się na biurku stosów akt i kodeksów, przysłaniających człowieka. Tak narodziła się idea założenia własnej Kancelarii Adwokackiej.

Nazwa mojej kancelarii – nawiązująca do łacińskich słów „amicus” – przyjaciel i „lex”, czyli prawo, najlepiej odzwierciedla jej misję. To kancelaria bliska ludziom i otwarta na każdego, poszukującego kompetentnej pomocy prawnej, świadczonej przez doświadczonego i w dodatku empatycznego prawnika; adwokata, który nie jest nieprzystępny, nie tworzy nieprzyjaznego dystansu, ale przeciwnie - dba o atmosferę, sprzyjającą pogłębianiu relacji zaufania i powstaniu sytuacji, w której nie strach powiedzieć wszystko, bez obawy, że się zostanie odrzuconym lub osądzonym, zanim zapadnie wyrok.

Efektem właściwego pełnienia owej misji jest rzesza zadowolonych Klientów, dzięki którym na tym najtrudniejszym z rynków usług prawniczych, moja Kancelaria Adwokacka funkcjonuje nieprzerwanie od 1998 roku!

Twój problem prawny to nasze wyzwanie!